O depresji, w depresji, wsparcie w depresji, leczenie depresji, depresja to choroba, depresja forum

Forum psychologiczne o depresji.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-04-04 12:15:38

pasażer

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 98
Punktów :   

Lęk i depresja

Lęk i depresja

Paul David


Poprzez cierpienie lęku większość ludzi także rozwijać depresję, to może prowadzić do poczucia użalania się nad sobą i sprawiają, że człowiek czuje się bezwartościowy. Uczucie depresji może wystąpić, ponieważ lęk ma tendencję do zniszczenia naszego ducha i czujemy się emocjonalnie spędził także zaczynamy widzieć nie ma wyjścia z okazji czujemy i nie mają nic do oczekujemy. Ja również przeszedł depresję z moim lękiem i został złapany w cyklu depresji jest, bo byłem w depresji. Uświadomiłem sobie, że gdybym był w celu odzyskania od lęku wtedy byłem nie mieć poczucia litości, jeśli czułem się wtedy czułem się tam nic nie mogłem zrobić to, co staram się zrobić, to nie może być wypełniona użalania się nad sobą i zrobić sobie gorzej.


Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić z uczuciami depresji poprzez lęk jest powiedzieć sobie co czujesz jest chwilowy i zacząć zapraszać nowych rzeczy na swój dzień, nie pozwól, jak się czujesz dominować twój dzień. Zacząłem spacerować i popływać wstrząsnąć pajęczyny się jak się czuję, to pomógł mi bardzo i to dało mi jeszcze fokus na mój dzień zamiast skupiać się na sobie. Wierzę, że natura i naturalna dieta może być wielkie podnośniki nastroju, a także łagodzenie uczucia niepokoju, wychodząc do biegu lub spaceru, zabierając codzienne ćwiczenie to o wiele lepsze niż siedzenie w domu, rozmyślając, jak się czujesz. Ćwiczenia w sobie uwalnia endorfiny, które są idealne do podnoszenia nastroju, a także wykonywania oparzenia off wszystkich tych chemikaliów stresu, niż można nagromadzonych przez cały dzień.


Negatywne myślenie


Twój wzór myśl jest również bardzo ważne, gdy ponad przychodzi lęk i depresja, zbyt wielu ludzi myśli negatywnie, kiedy czują się jak oni to robią, to jest zrozumiałe, ale jest nieprawdziwy i staje się nawykiem, zwyczajem, by zawsze myśleć ujemne, co z kolei sprawia, że ​​czujemy gorzej i niszczy to duch jeszcze bardziej. Uważaj na wszystkie negatywne myślenie i spróbować zmienić swój wzorzec myślenia, zamiast mówić: "To jest mi teraz, chcę tylko skulić i schować" powiedzieć "Nie czuję się świetnie w tej chwili, ale mam zamiar dokonać zmian i są przez to "zamiast powiedzieć" Nie mam nic do oczekujemy i nienawidzę mojego życia "mówią" Życie jest tym, co robię to od tej pory jedyną osobą, która może dokonać zmian to ja, to tylko częścią mojego życia, że ​​przyjdę za ". Istnieje wiele różnych rzeczy można powiedzieć sobie, ale najważniejsze jest, aby spróbować i mieć trochę użalanie się nad sobą jak to możliwe, żeby zobaczyć dobry w dzień, a nie wszystko złe, przejść przez ten czas lepiej, mocniej osoba.


Przyjechałem przez moją depresję i to dlatego zrobiłem zmiany powyższe zmiany te również pomógł mi po moim powrocie do zdrowia, jestem o wiele bardziej pewni osoba niż byłem przed moim własnym cierpieniem i staram się zawsze widzieć dobro w moim życiu. To wszystko doszło, ponieważ rozumiem, jak ważne jest pozytywne, to teraz stał się mój nowy nawyk, a moje życie jest o wiele bogatszy o nim. Jestem również bardzo dumny, że zostałem pozytywnie i powstało w wyniku tej bardzo trudnej części mojego życia, to dał mi nową wewnętrzną siłę, siła, że ​​mogę pokonać wszystko. I teraz już nie martwić o nic nie mogę zmienić, gdybym dowiedział się jednej rzeczy jest to, że niepokojące jest to najbardziej bezużyteczny emocje mamy i służy nam nie służy w ogóle.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wielkadroganinja.pun.pl www.nowezycie.pun.pl www.selora.pun.pl www.mkskusyszczecin.pun.pl www.galactikfootballgame.pun.pl